Aktuálne

Akcie skateboardskoly budeme realizovať začiatkom Júna. Viac informácií nájdete vždy na tejto stránke.

Baba Cup 2013 je úspešne za nami:

Full report nájdete tu.

Majstrovstvá BSK 2012:

Full report nájdete tu.

Viac info nájdete tu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Skate Street and Bike Jam 2012 je za nami:

Report aj s videom nájdete na Boardlife.sk.

Game of S.k.a.t.e. Hainburg vol.2:
Druhý ročník Game of S.k.a.t.e. v Hainburgu dopadol úspešne po všetkých stránkach. Najviac sa darilo Lukášovi Mihalcovi, Tomášovi Pajdlhauserovi, Tomášovi Simančíkovi, Julií Brückler a ďalším chalanom z Rakúska, ktorých nájdete v reporte na Boardlife.sk.
For more information in German click here.

Vážení priatelia, vzhľadom na stále nevyhovujúce podmienky na fungovanie skateboadrovej školy v Bratislave, zatiaľ skateboardová škola fungovať nebude. Keďže v Bratislave chýba komplexne vybavený skatepark na učenie začiatočníkov, hľadáme nove priestory na možnosť pokračovania tejto aktivity pre deti a mládež. Máme už jednu alternatívu prisľúbenú, venujeme sa možnosti vzniku centra adrenalínových športov, kde bude okrem skateboard priestoru aj priestor pre bmx a in-line. Veľmi radi by sme pokračovali v tejto aktivite ale žiaľ to nie je možné. Táto aktivita bude fungovať vždy na nami organizovaných závodoch, kde budú vždy pripravení inštruktori, ktorí sa popri závodoch budú venovať každému záujemcovi o tento šport. O ďalších našich aktivitách vás budeme včas informovať. S pozdravom Peter Vrbicky.

Bratislavský Hrad Deťom 2012:

V sobotu 2.6. sa na Bratislavskom Hrade otvorila brána pre Skateboard, BMX, Inline a Graffity. Viac uvidíte v reporte na Boardlife.sk s Maximom Habancom.

Sobotný Extreme Day v Starej tržnici dopadol na jednotku:
Extreme day dopadol na jednotku, čo môžete sledovať aj v reportoch na Boardlife.skBoardmag.czSme.sk a Freeskier.sk